simple web creator

Farklı cam kombinasyonları ile üretilebilen Jaluzili Çift Camlar manuel veya uzaktan kumandalı olarak kontrol edilebilmektedir

Çift Cam Arası Jaluzi ile konfor ve ekonomi sağlayın. Eviniz, ofisiniz için Kumandalı, mıknatıslı, milli, butonlu jaluzi sistemleri ile size özel çözümler.

Isı Cam Arası Jaluzi

Jaluzi cam ev ve iş yerlerimize güneş ışınlarının yatay olarak gelmesinden dolayı bu durumu kontrol edebilmek, içeriye daha doğal ve gerekli miktarda ki güneş ışığını alabilmek adına çıkmış bir üründür. Firmamız bu ürünü isteyen kişilerin konutlarına profesyonelce konumlandırmaktadır. Isıcamların arasına yatay olan yaralanabilir jaluzilerin yerleştirilmesi ile olmaktadır. Üretilen bu ürünün birçok renk çeşidi bulunmaktadır.

Jaluzi ısıcamlar farklı camların bir araya gelmesi ile doğru kombinasyonlar sayesinde üretilmesi ile ortaya çıkmaktadır. Bu camlar manuel (el ile ayarlanabilen) veya uzaktan kumandalı olarak iki seçenek sunar kullanıcılarına. Günümüz teknolojisi ile jaluzilerin ve camın yüzeyinde meydana gelen dezavantajları ortadan kaldırılarak ısıcamın içine yerleştirilmiş jaluziler bu sayede daha dayanıklı ve kullanışlı bir hal almıştır.


Jaluzi cam, kullanım kolaylığı, görüntü estetiği, temizliği kolay olması, ısı ve soğur geçirme durumlarında korunaklı olması gibi pek çok avantajı sunmaktadır. Diğer camlar ile en büyük farkı ise güneş ışınlarına göre camınızın arasında ki jaluziyi kontrol ettirebilmeniz ve yeteri kadar içeri ışığın girmesini sağlamanızdır.

Neden PVC Pencere?

Günlük yaşamın vazgeçilmez maddelerinden bir tanesi hiç kuşkusuz, polimerdir. PVC (Poli Vinil Klorür), çok büyük olan bu polimer ailesinin önemli bir üyesidir ve modern bir sentetik (yapay) malzemedir. İki doğal kaynak olan petrol ve tuz’dan üretilen PVC, ticari anlamda ilk olarak gelişen plastiklerden biriydi. Günümüzde PVC, çocuk oyuncaklarından, su toplama ve dağıtma borularına, şişe ve torba yapımına, çeşitli spor malzemelere, otomobil döşemelerine ve silecek sistemlerine, pencere profillerine, pillere, elektrik izolasyon maddelerine, kablolara, kredi kartlarına, yiyecek kaplarına, kan torbası, serum tüpü, ameliyat eldiveni ve kalp kateteri gibi tıbbi malzemelere kadar modern yaşamımızda bir çok değişik uygulamalarla çok geniş kullanıma sahiptir.

Sağlamlık ve hafiflik

PVC’nin aşınma dayanımı, hafifliği ve iyi mekanik dayanıklılığı ve tokluğu bina ve konstrüksiyon uygulamalarında onun kullanımında çok önemli teknik avantajlardır.

Uzun ömürlülük

PVC hava şartlarına, kimyasal çürümeye, korozyona, şoka ve aşınmaya dayanıklıdır. O bu nedenle açık havaya maruz ürünlerinde ve birçok farklı uzun ömürlü istenen yerlerde müşterilerin tercih nedenidir.

Techno Yapı, otomatik raylı tente ve pergola tente uygulamaları başta olmak üzere oteller, kafeteryalar gibi alanlar için mafsallı, körüklü, sabit tente imalatı yapan bir firmadır.

Ateşe dayanım

PVC, polimer zincirinde klor atomu taşıması nedeniyle doğal olarak zor tutuşmaktadır, yani alev alma sıcaklığı yüksektir. Yanma, ısı kaynağı kaldırılınca hemen durmaktadır. 

Ekonomiklik

PVC, ahşap için kesin ihtiyaç olan bakım ve boya istemez. PVC dayanıklıdır, uzun süreli ve bakım istemeyen uygulamalar için çok uygundur. PVC’nin yapım ve kullanım maliyeti, alüminyum ve ahşaba göre daha düşüktür.

Techno Kepenk - Tekno Yapı Broşür

Techno Kepenk
Techno Yapı

Firmamızın ürün ve hizmetlerinin yer aldığı tanıtım broşürümüzü görmek ister misiniz?