how to build a website for free
kepenk güç kaynagi, kepenk alici, kepenk kumanda, güç kaynagi, daraba güç kaynagi, daraba kumanda, daraba alici, otomatik daraba, Kepenk, Kepenk fiyatlari, Kepenk sistemleri, Kepenk ups, Kepenk aksesuarlari, Kepenk yayi, Kepenk tamiri, Kepenk imalati, Kepenk güç kaynaklari, Kepenk güç kaynagi fiyatlari, Kepenk güç kaynagi, Kepenk kumandasi, Kepenk kumandalari, Kepenk alicisi, Kepenk alicilari, Kepenk alici kartlari, Otomatik kapi kumandalari, Otomatik panjur kumandalari, Otomatik panjur sistemleri, Otomatik kapatma, Otomatik kepenk, Otomatik kepenk sistemleri,

Enerjiniz Hiç Bitmesin

Yeni Kepenk UPS Sistemleri gücünüze güç katar...

Çekici, şık, teknik ve teknolojik anlamda geliştirilmiş yeni SM 1200 Kepenk UPS’in yakaladığı momentum sınıfına hükmetmeye ve onu daha da geliştirmeye götürüyor...

1000 W Kepenk Güç Kaynağı

Neden UPS Kullanmalı?

Kısaca Kepenk Ups, otomatik motorlu kepenk kapıların ve garajların elektrik kesintisi durumunda devreye girerek çalışmasını sağlayan bir kesintisiz güç kaynağıdır.

Neden 1 - Elektrik Kesintileri

Birçok elektronik cihazda olduğu gibi otomatik kepenkler de aniden meydana gelebilecek olan elektrik kesintisinde bize büyük sorunlar çıkartabilirler. İş yerimizi açamamak, aracımızı çıkaramamak gibi sorunlarla karşılaşmak zamanımızın çok önemli olduğu modern çağımızda bizi sıkıntıya sokabilir. Bu noktoda sahip olduğumuz kepenk güç kaynağı, bizi oluşabilecek tüm sorunlardan korur..

Neden 2 - 5 Gün ve Üzeri Kesintisiz Çalışma

Kepenk güç kaynağı yalnızca kepenklerde kullanılan, 100 saate kadar enerji gücüne sahip, duvara monte edilen, küçük, kullanıldığı alan bakımından çok yer kaplamayan, montajı kolay, her türlü tüp motorunu çalıştırabilecek yeterlilikte, kesintisiz bir güç kaynağıdır. Sistemi uzaktan kumandalı ve alıcılıdır.

Kepenk UPS Çeşitleri

Kepenk kesintisiz güç kaynağı (UPS) sistemlerini uygun fiyat
ve kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere sunuyoruz.
Sizde bizimle iletişime geçerek bu sisteme hemen sahip olabilirsiniz.


SM-1200 Kepenk UPS (Çift Çıkış)

SM-1200 Kepenk UPS (Çift Çıkış)

SM-1100 Kepenk UPS (Tek Çıkış)

SM-1100 Kepenk UPS (Tek Çıkış)

SM-1500 Kepenk UPS (Tek Çıkış)

SM-1500 Kepenk UPS (Tek Çıkış)
Techno Kepenk - Tekno Yapı Broşür

Techno Kepenk
Techno Yapı

Firmamızın ürün ve hizmetlerinin yer aldığı tanıtım broşürümüzü görmek ister misiniz?