online site builder


Otomatik kepenk ihtiyaçlarınız aynı gün içinde keşif yapılarak fiyatlandırılır ve 5 iş günü içinde kurulum ve montajı yapılabilir.

Otomatik Kepenk Sistemleri ve Otomatik Panjur Sistemleri çağdaş tasarımı sayesinde güvenliğin yanı sıra estetiği de ön planda tutmaktadır.

Otomatik Kepenk Sistemleri,

güvenliğin ön planda tutulduğu elektronik eşya, kuyumcu, banka, vs. iş yerlerinde kötü zihniyetli kişileri caydırmak ve güvenliği üst düzeyde tutmak için tercih edilen ve önerilen sistemlerdir.

Çağdaş tasarımı sayesinde güvenliğin yanı sıra estetiği de ön planda tutmaktadır.

Otomatik kepenk, bursa otomatik kepenk, otomatik kepenk tamiri, otomatik panjur, bursa otomatik panjur, ucuz otomatik kepenk, uygun otomatik kepenk, yangına dayanıklı kepenk, otomatik panjur tamiri

Otomatik Kepenk Sistemleri bir çok renk seçeneği ile uygulandığı mekanlara kolaylıkla uyum sağlamaktadır.

Ayrıca mikro delikli (transparan) modeli sayesinde istenirse içerisinin tamamının veya sadece bir kısmının görünmesi sağlanarak farklı bir estetik ortam oluşturulabilir.

Otomasyon sistemi diğer tüm sistemlerimizde olduğu gibi kumanda, buton, şifreli veya kartlı giriş çıkış gibi bir çok sisteme uyumlu olup, elektrik kesintilerinde manuel ve UPS kullanım özelliğine sahiptir.

* 80-110 mm boyunda galvanizli çelikten üretilir
* Roll-form yöntemi ile üretilir
* Estetik görünüm, yüksek mukavemet sağlar
* İstenilen renk elektrostatik boyama yapılabilir.
* Bütünleyici dış görünüm sağlar
* İstenilen ebatta uygulanabilir ve özel tasarım olabilir.
* Mikro delikli veya pencereli tip profille, kapalıyken vitrin sergileme
* Patlayıcı ve yanıcı maddelere dayanıklılık
* Uzman ekiple anahtar teslimi montaj

Otomatik Kepenk Çeşitleri

GALVANİZ KEPENK SİSTEMLERİ

Galvaniz çelik sistemler yüksek mukavemetli ve kullanım açısında farklı nokta ve amaçlara hizmet edebilmektedir, 0,8 mm ve 1,2 mm arasında malzeme kalınlıkları ve rall kataloğundaki tüm renkler uygulanabilmektedir.

ENDÜSTRİYEL SARMAL SİSTEMLER

Bu grup kullanılacak alan, uygun malzeme ve tasarım ile imal edilebilen içerisinde özgün kapıları barındırmaktadır. Çok büyük ölçülerde kullanım sıklığı etkindir.

Otomatik kepenk, bursa otomatik kepenk, otomatik kepenk tamiri, otomatik panjur, bursa otomatik panjur, ucuz otomatik kepenk, uygun otomatik kepenk, yangına dayanıklı kepenk, otomatik panjur tamiri

ALÜMİNYUM KEPENK SİSTEMLERİ

Alüminyum Kepenk Sistemleri poliüretanlı ve extrüzyon olmak üzere iki gruba ayrılır, uygulanacak olan alanın yapısı ve ölçüleri baz alınarak malzeme tercihi yapılmaktadır, daha çok kapalı alanlar avm'ler hastahaneler vb. uygulama alanları bulunmaktadır.

YANGIN DAYANIMLI SARMAL KAPILAR

Yangın yönetmeliğine uygun olarak hazırlanan kapılar, sertifika çerçevelerinde belirlenen standartlar baz alınarak hazırlanır, 90-120 dk yangına dayanım süreleri bulunmaktadır.

Servis Talep Formu

Kepenk tamiri ve imalatı, yerinde kurulum ve montaj olmak üzere 10 yılı aşkın bir süredir siz müşterilerimize hizmet veren ve müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan profesyonel kadrosu ile Techno Yapı; otomatik alüminyum ve sac olmak üzere her türlü kepenk tamiri (alıcı, kumanda, motor, fotosel) ile mekanik (palet, dikme, tambur, rulman, kaset) ve bayraklardan oluşabilecek arızalar sonucunda garantili kepenk tamiri işçiliğini uygun fiyat ve yaygın servis ağı ile 7/24 gerçekleştirmektedir.

kepenk güç kaynagi, kepenk alici, kepenk kumanda, güç kaynagi, daraba güç kaynagi, daraba kumanda, daraba alici, otomatik daraba, Kepenk, Kepenk fiyatlari, Kepenk sistemleri, Kepenk ups, Kepenk aksesuarlari, Kepenk yayi, Kepenk tamiri, Kepenk imalati, Kepenk güç kaynaklari, Kepenk güç kaynagi fiyatlari, Kepenk güç kaynagi, Kepenk kumandasi, Kepenk kumandalari, Kepenk alicisi, Kepenk alicilari, Kepenk alici kartlari, Otomatik kapi kumandalari, Otomatik panjur kumandalari, Otomatik panjur sistemleri, Otomatik kapatma, Otomatik kepenk, Otomatik kepenk sistemleri,

Enerjiniz Hiç Bitmesin

Yeni Kepenk UPS Sistemleri gücünüze güç katar...

Çekici, şık, teknik ve teknolojik anlamda geliştirilmiş yeni SM 1200 Kepenk UPS’in yakaladığı momentum sınıfına hükmetmeye ve onu daha da geliştirmeye götürüyor...

Techno Kepenk - Tekno Yapı Broşür

Techno Kepenk
Techno Yapı

Firmamızın ürün ve hizmetlerinin yer aldığı tanıtım broşürümüzü görmek ister misiniz?